Ekran değişikliği algılandı. Lütfen sayfayı yenileyin.

Hakkımızda

Resibu, inşaat ve gayrimenkul sektöründeki ihtiyaçların yıllar içinde analiz edilmesi sonucunda tecrübenin dijitalleştiği gayrimenkul sektörü için özel ve ayrışan bir emlak ilan ve network platformudur.

2018 yılından itibaren faaliyetlerini Ankara ve Teknopark Ar-Ge alanında gerçekleştiren Resibu Bilgi Teknolojileri, İnternet Hizmetleri ve Gayrimenkul Danışmanlığı A.Ş.;

Gayrimenkul sektörü paydaşlarına en iyi hizmeti sunabilmek için uzun çalışma sürecinin sonunda geliştirilen ve inovatif özellikler içeren bir platformdur.

Resibu’da, gayrimenkul fırsatlarını farklı açılardan, hızlı ve kolay bir şekilde sunma ve bulma olanağı bulunmaktadır. Resibu proje ilanlarının yapısal ve sürdürülebilirlik özelliklerini içermesiyle birlikte tasarımcılar ve şirketler hakkında detaylı bilgi veren içeriklere sahip ve aynı zamanda sektör paydaşlarını bir araya getirerek tedarik süreçlerinde satın alma talebi oluşturma ve fiyat teklifi sunma işlemlerinin kolaylıkla gerçekleşmesini sağlayan interaktif bir platformdur.

Zengin ilan içerikleri: İlanlar, yapısal ve yeşil bina sürdürülebilirlik özellikleriyle daha efektif hale geliyor.

Şirketlere ve mesleklere özel profiller: Deneyim ve becerilerin sunulduğu özel alanlarıyla kurumsal kimliğe vurgu.

Sektörel network oluşturma: Gayrimenkul-İnşaat şirketleri, Malzeme Tedarikçileri, Makine Ekipman Tedarikçileri, Yükleniciler, Mimar ve Mühendisler ve diğer sektör paydaşlarıyla rahat iletişim kurma ve iş fırsatlarını yakalama imkanı.

Ekibimiz

Dr. Oğuzhan KAZANCI
Yönetim Kurulu Başkanı - Genel Müdür
Çağatay AYYILDIZ
Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Faruk KÜÇÜK
Hukuk Müşaviri
Mehmet Kurtuluş YILMAZ
Mali Müşavir
Belgelerimiz