Ekran değişikliği algılandı. Lütfen sayfayı yenileyin.

İş İlanı Verme Kuralları

  1. İlan başlığı ve açıklamasında sadece işle ilgili detaylar bulunmalı, reklam içeriği, link veya fotoğraf içermemeli, "Alınır", "aranıyor" gibi ifadeler kullanılmamalıdır. İlan açıklama bölümünde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgileri yazılmamalıdır. İşveren bilgileri sadece ilgili bölümde gösterilmektedir.
  2. İlanlarda yer alan fotoğraflar, içeriğe uygun olmalı ve herhangi bir firma logosu, web sitesi linki, telefon numarası, metin, firma ismi veya renkli arka plan gibi unsurları içermemelidir. Kullanılan görseller, başkalarına ait olmamalıdır.
  3. Her iş için sadece bir ilan yayınlanabilir ve silinen bir ilanın aynısı tekrar oluşturulamaz. Kurallara uymayan ilanlar ve hesaplar, askıya alınabilir veya iptal edilebilir.
  4. İlanlar, iş tanımını ve gerekliliklerini açıkça belirtmeli, kazançla ilgili vaatlerde bulunmamalıdır. Firma ismi net bir şekilde belirtilmelidir. İş tanımı dışında, kişisel fiziki özellikler içeren açıklamalar yer almamalıdır.
  5. İlanlarda, işverenin iletişim bilgileri ve fiyatlandırma sadece belirlenen bölümlerde yer alır.  Danışmanlık sözleşmelerine dair ilanların fiyat bilgilerinin Türk Lirası olarak girilmesi gerekmektedir.
  6. İlanlar, resibu.com'un belirlediği kriterlere uygun olmalı ve ilan veren, bu kriterlerdeki herhangi bir değişikliği kabul etmelidir.
  7. Yurt dışı istihdam ilanları kabul edilmemekte, 18 yaş altı için iş ilanı verilmemelidir.
  8. İlan oluşturulurken, resibu.com tarafından önceden belirlenen bazı özel kriterlere ilişkin bilgiler, ilan sahibi tarafından daha sonradan düzenlenemez. İlan sahibi, bu durumu önceden kabul etmiş sayılır. resibu.com, hangi bilgilerin değiştirilemeyeceğini seçme, zamanla kriterlerde değişiklik yapma ve bu değişiklikleri değişiklik yapıldığı tarihinden itibaren tüm ilanlara uygulama hakkını saklı tutar.